Sukces chłopców z PSP z Jastrzębia

27 października  w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Szydłowcu odbyły się zawody
w piłkę ręczną chłopców klas  gimnazjalnych. Po zaciętych pojedynkach, gdzie w półfinale nasza drużyna na 40 sekund przed końcem przegrywała  jedną bramką z gospodarzami zawodów, zdołała doprowadzić do remisu i na sekundę przed gwizdkiem sędziego oddali rzut, który dał awans do finału.
Chłopcy z jastrzębskiej szkoły zajęli pierwsze miejsce pokonując w finale drużynę z PSP nr 1 z Szydłowca wynikiem 12-11.
Uczniów PSP z Jastrzębia do zawodów przygotował Konrad Korzeniowski.
Zawody sędziował Andrzej Koniarczyk.

Skład zespołu: Napora Filip, Kolasa Jakub, Kolasa Bartosz, Czajkowski Mateusz, Gawor Filip, Kobel Bartosz, Kocot Adrian, Odzimkowski Jakub, Gryszko Krystian, Kowalczyk Hubert, Warso Bartosz, Kobyłecki Konrad, Zawadzki Łukasz, Surdy Patryk.