Święto Pieczonego Ziemniaka

Kliknij aby przejść do galerii

Jak co roku na powitanie jesieni nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej PSP w Jastrzębiu zorganizowały imprezę integracyjną „Święto Pieczonego Ziemniaka”, która odbyła się 29.09.2017r.. Brali w niej udział uczniowie z klas 0 – 3 wraz z wychowawczyniami i rodzicami. Dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach i zabawach, które przygotowały panie wychowawczynie. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodki poczęstunek, a chłopcy upominki z okazji Dnia Chłopaka. W przerwie między konkurencjami dzieci pod czujnym okiem pań oraz rodziców piekły w ogniskach smakowite kiełbaski. Imprezę zakończyło wspólne zjedzenie upieczonych w ognisku ziemniaków, które smakowały, jak potrawy z najlepszej kuchni świata.