Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w PSP Jastrząb został rozstrzygnięty!!!!

Kliknij

W dniu 05.12.14r. odbył się konkurs  pięknego czytania, w którym uczestniczyli  uczniowie z klas I-VI. Ponad trzydziestu siedmiu kandydatów  zgłosiło  chęć współudziału  w tym przedsięwzięciu. Warto dodać, iż turniej ten sprawdzał umiejętność pięknego czytania, interpretacji oraz wyraz artystyczny tekstu.  Po zaprezentowaniu swoich umiejętności  uczniowie oczekiwali na werdykt jury. Komisja konkursowa, w składzie: Dyrektor Zbigniew Sarnat, Wicedyrektor Katarzyna Owczarek, Renata Czarnota oraz Magdalena Korzeniowska, Katarzyna Sasal i Maria Sasal, wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W KATEGORII I – III:

miejsce   I – Adam Walkiewicz kl. 3b

miejsce  II– Karol Warso kl. 3a

miejsce III – Julia Stefańska kl. 2, Sławiński Bartosz kl. 3b.

Wyróżnienia otrzymali:

Kosno Miłosz kl. 1a oraz Łaciak Magdalena kl. 1b.

W KATEGORII IV-VI:

I – Laskowska Wiktoria kl. 5,

II-  Pastuszka Wiktoria kl. 5,

III – Walkiewicz Antoni kl. 4 b.

Wyróżnienia otrzymały:

Piecha Urszula kl. 4a, Kaczor Wiktoria kl. 4 b oraz Parszewska Maja kl. 6A.

W tym dniu odbył się również konkurs na najlepszą prezentację multimedialną na temat życia i twórczości Władysława Reymonta.  Wygranymi w tym turnieju okazały się:

I miejsce – Wiktoria Witkowska i Sylwia  Łukomska z klasy VI b,

II miejsce – Wiktoria Pastuszka i Wiktoria Laskowska z kl. 5,

III miejsce – Natalia Kozłowska z kl. Vi B.

Organizatorki konkursów: Maria Sasal, Magdalena Korzeniowska i Katarzyna Sasal serdecznie dziękują wszystkim uczniom  za udział, a dyrekcji za pomoc i jurorowanie.