Młodzi zapaśnicy na podium!

W sobotę 27 listopada odbył się Turniej Zapaśniczy „Szukamy Nowych Talentów” o Puchar Wójta Gminy Wierzbica dzieci kadetów. Miłośnicy walk zapaśniczych mieli okazję do prawdziwej uczty, bo taką był bez wątpienia zorganizowany przez Wójta Gminy Wierzbica i MLUKS ORLIK Wierzbica coroczny Turniej Zapaśniczy. Na macie zaprezentowali się najmłodsi adepci zapasów, czyli stawiający pierwsze kroki. Rozgrywano walki, których zwycięzcy pracowali na łączną punktację dla swoich klubów. Tym razem na macie zmagali się kadeci oraz dzieci w stylu klasycznym. Turniej rozpoczął Prezes MLUKS „ORLIK” – Henryk Sitkowski, który powitał zebranych i zaproszonych gości. Drużyna z Wierzbicy zajęła pierwsze miejsce.

Uczniowie naszej szkoły uczęszczający na zajęcia zapaśnicze w naszej szkole walnie przyczynili się do zwycięstwa wierzbickiej drużyny. 1 miejsce zajęli Igor Walkiewicz z klasy 2b, 2 miejsce Antoni Warso z klasy 2b zas 3. miejsce Adam Bińkowski z klasy 3a. Serdecznie gratulujemy naszym chłopcom i zachęcamy innych uczniów do podjęcia pracy nad sobą w tej szlachetnej dyscyplinie sportowej! Nieodpłatne zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki od godziny 17.00 w naszej szkole! Zapraszamy!