Bieg po zdrowie

Dnia 5 czerwca 2024 roku, przy pięknej pogodzie, odbyła się długo oczekiwana impreza sportowa „Bieg po zdrowie”. Miejscem wydarzenia był malowniczy zalew w Jastrzębiu, a trasa biegła ścieżką dookoła zbiornika wodnego. W imprezie wzięli udział uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jastrzębiu, reprezentujący klasy od I do VI.

Wydarzenie to było wyjątkowe, gdyż uczestnicy mieli możliwość pokonania dystansu nie tylko biegnąc, ale także jadąc na hulajnogach oraz rolkach. Dzięki temu każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiedni sposób aktywności fizycznej, co dodatkowo zwiększyło zainteresowanie i zaangażowanie młodych sportowców.

Nauczyciele odpowiedzialni za organizację i przebieg imprezy, Konrad Korzeniowski oraz Elżbieta Kowalik, zadbali o to, aby wszystko przebiegło sprawnie i bezpiecznie. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, uczniowie mogli cieszyć się zdrową rywalizacją oraz spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

„Bieg po zdrowie” był nie tylko świetną okazją do promowania aktywnego stylu życia wśród dzieci, ale również do integracji społeczności szkolnej. Uczestnicy, pełni entuzjazmu i energii, kończyli trasę z uśmiechami na twarzach, a niektórym towarzyszyła duma z osiągnięcia swoich sportowych celów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom za wspaniałą atmosferę i niezapomniane wrażenia. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje tej fantastycznej imprezy sportowej!