Bożonarodzeniowe stroiki

Przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy 1a i 1b PSP w Jastrzębiu pod opieką
p. Renaty Czarnoty i p. Doroty Banach oraz rodziców wykonywali stroiki świąteczne Fachowego instruktażu udzieliła pani Iwona Grzybowska, właścicielka kwiaciarni w Jastrzębiu, która na bieżąco służyła również pomocą. Uczniowie na plastikowej podstawce osadzali gąbkę i świece. Następnie podstawę każdego stroika, którą stanowiły żywe gałązki świerkowe, przyniesione przez p. Iwonę, dekorowali wybranymi elementami, wśród których były: szyszki, bombki, korale, sztuczne kwiaty i inne artykuły dekoracyjne. W ten sposób powstały piękne stroiki. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów. Serdecznie dziękujemy Pani Iwonie oraz rodzicom za pomoc w zorganizowaniu zajęć.

Kliknij aby przejść do galerii