Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole.

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To 21 i 22 stycznia. Wtedy swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie. W naszej szkole uroczystości z okazji tych świąt są tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.
O swoich najbliższych pamiętali uczniowie z klasy 2a Publicznej Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu. Dnia 23 stycznia 2014 r. odbyło się spotkania z Babciami i Dziadkami, na którym dzieci, pod kierunkiem Doroty Banach, przedstawiły krótki program artystyczny. Nie zabrakło oczywiście recytacji oraz okolicznościowych piosenek, które sprawiły, że w oku niejednej babci pojawiła się łza. Babcie otrzymały od swoich wnuków piękne bukiety kwiatów, a dziadkowie wykonane przez dzieci upominki. Na zakończenie uroczystości głos zabrała Pani dyrektor Katarzyna Owczarek. Złożyła ona zebranym piękne i wzruszające życzenia. Słodki poczęstunek, przygotowany przez mamy był miłym dodatkiem tego spotkania.