Kliknij aby przejść do galerii

W dniu13 października 2017r. w PSP im. T. Kościuszki w Jastrzębiu uczniowie klasy VIIb i IVb  przedstawili montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Poezją i muzyką podziękowali dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i wyrozumiałość w przekazywaniu wiedzy i  wychowaniu całej społeczności uczniowskiej. W programie artystycznym nie zabrakło również   humorystycznych scenek z życia każdej klasy, które wywołały śmiech i gromkie brawa publiczności. Ogromne serce z kolorowych kwiatów na scenie symbolizowało wzajemną sympatię uczniów i pracowników tej szkoły.
Wszyscy otrzymali piękne życzenia od Samorządu Uczniowskiego.
Końcowym punktem programu było wystąpienie dyrektora szkoły Pana Zbigniewa Sarnata, który życzył nauczycielom i pracownikom  zdrowia, wytrwałości i samych sukcesów w tej pięknej, ale jakże odpowiedzialnej pracy.
Uczniów do występu przygotowały   panie Hanna Grzyb i Anna Gałązka.