Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2022 r.  odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to okazja do podziękowań dla nauczycieli i pracowników szkoły za ich pracę.

Dla uczczenia tego święta uczniowie  klas 7a i 7b  pod okiem pani Ani Przytuly i Julity Król  przygotowali program artystyczny. Nie zabrakło w nim słów podziękowań i uznania za trud wychowawczy i dydaktyczny.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor szkoły, która podziękowała za przygotowanie akademii oraz złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom, jednocześnie dziękując za ich ciężką i efektywną pracę.

Szczególne życzenia całemu Gronu Pedagogicznemu złożył również pan wójt Andrzej Bracha przekazując na ręce pani  dyrektor podziękowania za poświęcenie i zaangażowanie w swoją pracę.

Zapraszamy do galerii 🙂