Dzień Kobiet …..pań, koleżanek w Publicznej Szkole Podstawowej w Jastrzębiu

„Mężczyzno, nic nie zdziałasz dla świata gdy na każdym kroku ukochanej kobiety brak przy twoim boku” – pod takim hasłem upłynęła akademia przygotowana z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie klas szóstej i piątych pod opieką pań Elżbiety Kowalik i Celiny Zugaj w oryginalny sposób złożyli życzenia swoim koleżankom i nauczycielkom. Na scenie prezentowane były piosenki i wiersze, które  w zabawny sposób przedstawiły relacje damsko-męskie. Przedstawienie uświetniły także występy taneczne uczniów. Zaprezentowane zostało tango i samba. Na zakończenie, każda nauczycielka dostała kwiaty i „kamień z napisem love”.

Kliknij aby przejść do galerii

W Dniu 8 marca został rozstrzygnięty konkurs dla klas IV  na najlepszą makietę „Bezpieczne skrzyżowanie”. Z wielu prac, jakie zostały zgłoszone go konkursu wyróżnione zostało 5 makiet. Pierwsze miejsce zdobyła Karolina Kozak, drugie Sara Myszkowska, trzecie Weronika Pająk i Ewelina Olbromska oraz  wyróżnienie Nikola Parszewska. Nagrody w postaci książek ufundowała organizatorka konkursu, pani Elżbieta Kowalik.

konkurs