Dzień Kobiet

Od samego rana Panowie PSP w Jastrzębiu witali płeć piękną w progach szkoły. Cóż to było za powitanie! Szczęścia, uśmiechu, dużo radości ….. tego i wiele innych ciepłych słów życzyli chłopcy
z Samorządu Uczniowskiego i Mini Samorządu Uczniowskiego dnia 7 marca br. wszystkim  paniom wchodzącym do naszej szkoły już od 7 rano. Drobne słodycze zostały wręczone każdej dziewczynce i kobiecie, a towarzyszyły temu uśmiechnięte buzie i radosne okrzyki entuzjazmu na ich widok. Niektórzy wiedzą, co to znaczy Święto Kobiet! Okazało się, że to był dopiero początek . Na 3 godzinie lekcyjnej odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Kobiet przygotowane przez klasy drugie, pod opieką pani Doroty Banach i pani Renaty Czarnoty. Mogliśmy podziwiać przedstawienie o lekkiej, żartobliwej treści i dowcipnych dialogach, które rozbawiły widzów. Żywa i barwna gra uczniów została przyjęta przez oglądających występ z aplauzem. Po części artystycznej życzenia wszystkim Paniom złożyli chłopcy z S.U. i M.S.U., którzy wręczyli zebranym Paniom śliczne tulipany. Głos zabrał również Pan Dyrektor Zbigniew Sarnat, składając wszystkim kobietom z naszej szkoły piękne życzenia. Na zakończenie do życzeń dołączyli Panowie wręczając Paniom pomysłowe upominki.

Dzień Kobiet w naszej szkole uczciliśmy zatem w sposób szczególnie miły i wyjątkowy. Pozostanie on w pamięci zarówno nauczycieli, jak i uczniów.

przyg. Dorota Banach

Kliknij, by zobaczyć więcej zdjęć