Dzień Nauczyciela

Kliknij aby przejść do galerii

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić” – pod takim hasłem w PSP
w Jastrzębiu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy VB prezentując swoje umiejętności aktorskie i wokalne złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły, a także zaprezentowali publiczności kilka pełnych humoru scenek związanych z życiem szkoły. Podczas przedstawienia na szkolnej scenie wystąpiły też panie nauczycielki, które krótko scharakteryzowały życie niejednego pedagoga. Na zakończenie przedstawiciele MSU i SU jeszcze raz wszystkim pracownikom szkoły złożyli piękne, refleksyjne życzenia. Za przygotowanie akademii odpowiedzialne były panie Anna Wakuła i Magdalena Korzeniowska.