Dzień Rodziny w klasie 1a

15 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodzin.
W tym dniu w naszej szkole odbyła się uroczystość, na którą uczniowie klasy Ia zaprosili swoich rodziców i dziadków, by wspólnie z nimi świętować ten ważny dzień.
W uroczystości wzięła też udział pani dyrektor Beata Katarzyna Przytuła – Bińkowska oraz pani wicedyrektor Katarzyna Owczarek. Dzieci dla swych najbliższych przygotowały przedstawienie,
w którym nie zabrakło humoru, refleksyjnych wierszy i piosenek. Zaprezentowały też układ taneczny. Każdy podczas występu wielokrotnie podkreślał, jak ważną rolę w jego życiu pełni rodzina. Tego dnia serca dzieci biły szybciej niż zwykle, a na twarzach ich najbliższych widać było wzruszenie, radość i dumę.
Po występie wychowawczyni Iwona Rdzanek złożyła wszystkim gościom życzenia, a dzieci wręczyły najbliższym upominki.

Na wszystkich czekał też słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.