Dzień Rodziny

Kliknij aby przejść do galerii

Dnia 11 czerwca zorganizowano w naszej szkole Dzień Rodziny.

Na uroczystość zaproszono rodziców uczniów klasy I, IIb i IIIa oraz dyrekcję szkoły. Uczniowie wymienionych klas zaprezentowali się w repertuarze  wokalno-taneczno-recytatorskim. Treść wierszy i piosenek była poważna i humorystyczna. Program uroczystości obejmował również występ orkiestry dętej. Dziewczynki zaprezentowały układ taneczny, a chłopcy zagrali na instrumentach perkusyjnych. Urozmaiceniem programu artystycznego były ciekawe konkursy dla rodziców, przeprowadzone przez uczennice klasy IIIa. Wszystkim uczestnikom konkursów  wręczono nagrody.

Na zakończenie uczniowie złożyli rodzicom życzenia, wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Dyrektor szkoły podziękował rodzicom za przybycie, a uczniom i nauczycielom za przygotowanie uroczystości.

Program z okazji Dnia Rodziny przygotowały panie: R.Czarnota, A. Przytuła, M.Zugaj.