Dzień Świętego Walentego to dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają, ze chcą kochać i kochają!

14 lutego już od samego rana w PSP w Jastrzębiu czuć było podekscytowanie wszystkich uczniów z okazji „Święta Zakochanych”-popularnie zwanego Walentynkami. Wyjątkowym akcentem tego dnia było  przedstawienie „niespodzianka” w wykonaniu uczniów klasy III b pod hasłem „Gdy Amor śpi-miłość płata figle”.  Młodzi artyści, przygotowani przez p. Renatę Czarnotę, zaprezentowali swe zdolności wokalne i recytatorskie w krótkim humorystycznym przedstawieniu, przeplatanym piosenkami o miłości. Największy aplauz otrzymał Przemysław Ziółczyński, który wcielił się w rolę Michała Wiśniewskiego i zaprezentował piosenkę „A wszystko to, bo Ciebie kocham”. Dzieci z pewnością na długo zapamiętają atmosferę tego dnia, w którym nie boimy się mówić o swoich uczuciach.

Kliknij aby przejść do galerii

Z tej okazji również Samorząd Uczniowski wraz z Mini Samorządem Uczniowskim przygotował skrzynkę walentynkową, do której każdy mógł wrzucić kartkę z życzeniami dla swojej sympatii. W dniu 13 lutego wszystkie kartki zostały dostarczone adresatom. Zgodnie z naszą szkolną tradycją uczniowie w tym dniu w większości ubrani byli na czerwono.