Dzień Ziemi

W piątek 21 kwietnia 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Przeprowadzono cykl działań, które miały na celu podkreślenie, jak ważne jest zaangażowanie wszystkich w ochronę planety, na której żyjemy. W obchody Dnia Ziemi zostali włączeni wszyscy uczniowie naszej szkoły. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 przygotowały plakaty wykonane dowolną techniką,  promujące ochronę naszej planety. Z okazji Dnia Ziemi
na holu głównym została przygotowana tablica informacyjna. Uczniowie przynieśli sadzonki  kwiatów i krzewów, które posadzono przed szkołą. Została przygotowana prezentacja na temat zagrożeń, jakie dotykają naszą planetę oraz sposobów dbania o nią. Uczniowie klas IV – VIII razem z nauczycielami sprzątali najbliższą okolicę.
Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się i zaangażowali w obchody Dnia Ziemi serdecznie dziękujemy.

Iwona Rdzanek
Ewelina  Janczyk