Jedziemy… czyli rajd rowerowy

Kolejny aktywny dzień spędzony w gronie naszych wspaniałych uczniów… czyli rajd rowerowy.
17 czerwca grupa uczniów z klas 4-6 pod czujnym okiem sześciu nauczycieli – p. Małgosi Jasińskiej, Ani Przytuły, Magdy Korzeniowskiej, Marioli Majstrak i Agnieszki Gniadek oraz p. Konrada Korzeniowskiego przejechała trasę do Szydłowca, gdzie chowając się pod liśćmi drzew przed promieniami pięknie oświetlającego Rynek słońca zajadali się przepysznymi owocowymi lodami.
Zanim to jednak nastąpiło, tuż przed wyjazdem pan Konrad Korzeniowski przypomniał młodym rowerzystom zasady obowiązujące podczas wycieczek rowerowych, a p. dyrektor rozdała wszystkim słodkie upominki.
Dzisiejszy był także okazją do pokonania trudności w nawiązywaniu kontaktów między dziećmi. Umożliwił odnowienie więzi wewnątrzgrupowych, wytworzył przyjazną atmosferę, która bardzo poprawiła kontakty między uczniami. Wspólnie spędzony czas miał również znaczenie w kształtowaniu odpowiedzialności za drugiego kolegę jadącego obok. W grupie dało się zauważyć panującą atmosferę radości i zadowolenia ze wspólnie spędzonych chwil.