JUŻ CZYTAMY!!!

Książki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa już na półkach!

W jastrzębskiej podstawówce czytamy, bo nowe książki
z NARODOWEGO PROGRAMU RZOWOJU CZYTELNICTWA   MAMY!!!

Jak już informowaliśmy wcześniej PSP w Jastrzębiu pozyskała środki finansowe w wysokości 15.000 zł. na zakup nowych książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  Kwota przyznanego wsparcia 12.000 zł. Wkład własny: 3.000zł. Liczba zakupionych książek: 1088. Wszystkie zostały już opracowane
i trafiły na półki biblioteczne. W październiku bieżącego roku w bibliotece szkolnej zorganizowana została wystawa książek zakupionych w ramach w/w programu.  Efektem tego działania było olbrzymie zainteresowanie uczniów nowymi pozycjami. Dzieci chętnie oglądały zakupione książki. Największym jednak sukcesem było wypożyczanie książek przez  dzieci. Biblioteka szkolna pragnie zaprosić do wypożyczania.
W zbiorach znajdują się między innymi książki autorów: A. Stelmarczyk, P. Beręsewicza, G. Kasdepke,
A. Christie i wiele innych ciekawych książek.

Nowości czekają!

Wystarczy zajrzeć do biblioteki i wybrać coś interesującego, szczególnie teraz, gdy zbliżają się Święta, a długie, ciemne wieczory nie zachęcają do zabaw na świeżym powietrzu.

Przyjdź, zobacz, wypożycz i przeczytaj!