KLASA 1A W CASTORAMIE W RADOMIU

Po raz kolejny uczniowie klasy 1a PSP w Jastrzębiu uczestniczyli w zajęciach z zakresu majsterkowania zorganizowanymi przez Castoramię w Radomiu.

Pierwszy wyjazd odbył się 04.10.2016r. Wówczas dzieci wykonały pociągi z drewnianych elementów. Kolejne zajęcia zorganizowano 28.11.2016r. na których uczniowie wykonali karmniki. Przybliżone im zostały również treści dotyczące

przygotowania się zwierząt i ptaków do zimy. Dzięki tym zajęciom mali majsterkowicze poznali różne sposoby łączenia drewna, a także wykazali się dużymi umiejętnościami podczas wbijania gwoździ, łącząc poszczególne elementy karmnika. Zaprezentowali także swoje zdolności plastyczne ozdabiając wykonane pociągi i karmniki.

Nad sprawnym przebiegiem zajęć i prawidłowością wykonania powyższych przedmiotów czuwali animatorzy Castoramy. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Wycieczki zorganizowała wychowawczyni pierwszaków – Joanna Lech.

Kliknij aby przejść do galerii