MAMY NOWE KSIĄŻKI!!!

Szanowni Uczniowie! Dzięki realizacji  projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa  do naszej biblioteki szkolnej trafiły nowości wydawnicze w większości wybrane i wskazane  przez Was. W sumie biblioteka  pozyskała 15 000 złotych ( 12 000zł pozyskano z dotacji celowej budżetu państwa, a 3 000 zł to wkład własny), co pozwoliło na zakup wielu nowości wydawniczych. Nasz księgozbiór został wzbogacony o 1088 książek. Jeszcze nie wszystkie książki zostały  opracowane i włączone do księgozbioru bibliotecznego, ale postaramy się aby nastąpiło to jak najwcześniej (80% jest już dostępne). Wykaz zakupionych książek znajdziecie w bibliotece oraz z  na stronie  internetowej szkoły w zakładce  „biblioteka – nowe książki”. Zapraszamy do korzystania ze zbiorów naszej szkolnej biblioteki!!!