MAMY NOWYCH CZYTELNIKÓW!!!

W dniu 3.02.2023r. w bibliotece szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu odbyło się pasowanie uczniów klas  pierwszych na czytelnika biblioteki szkolnej.

W bajkowej scenerii pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet  czytelników.  Aktu pasowania dokonała Maria  Sasal- nauczyciel bibliotekarz. W zajęciach uczestniczyły bajkowe postacie: „Skrzat” i „Krasnal”, w rolę których wcielili się uczniowie z klasy trzeciej – Julia Ziętek i Mateusz Bednarczyk. Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali kolorowe zakładki, które wykonali  uczniowie starszych klas pod opieką pani Małgorzaty Jasińskiej.

Dziękuję bardzo wychowawczyniom, które przygotowały uczniów do spotkania  książką. Zapraszamy do galerii zdjęć: