Minister Czarnek w naszej szkole!

22 marca 2023r. Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek wraz z delegacją złożoną z posłów na Sejm RP Agnieszki Górskiej i Marka Suskiego, Mazowieckiego Kuratora Oświaty Aurelii Michałowskiej oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium Mazowieckiego Adriana Barańskiego, odwiedził PSP im. Tadeusza Kościuszki w Jastrzębiu. W trakcie wizyty minister zwiedził szkołę oraz odbył rozmowy z dyrektorem oraz nauczycielami i uczniami klasy 7 i 8. W spotkaniu uczestniczyli również burmistrz miasta Jastrząb Andrzej Bracha oraz przewodniczący Rady Miasta Sławomir Bińkowski. Jego fragmenty można zobaczyć na kanale YouTube:

Podczas wizyty pani Dyrektor została odznaczona medalem za zasługi w zarządzaniu oświatą oraz wieloletnią pracę. Szkoła otrzymała publikację Laur Niepodległości, a uczniowie otrzymali pamiątkowe zestawy.

Medal i Dyplom dla p. Dyrektor

Odwiedziny szefa resortu edukacji, posłów na Sejm RP i władz kuratoryjnych były niezwykłym wyróżnieniem dla społeczności PSP w Jastrzębiu. Z pewnością długo będziemy wspominać to wyjątkowe wydarzenie!

Spotkanie szkolnej społeczności z p. Ministrem i pozostałymi znamienitymi Gośćmi zostało odnotowane również na stronach Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Galeria zdjęć: