Oficjalnie zostali uczniami!

Uczniowie klas 1a i 1b zostali oficjalnie uczniami PSP w Jastrzębiu. Uroczyste przyjęcie w poczet uczniów odbyło się 21 października 2021 r. podczas uroczystości przygotowanej przez wychowawczynie: p. Dorote Banach i p. Renaty Cendrowskiej i przy współpracy z uczennicami z klasy 8, w trakcie której pierwszaki zaprezentowały umiejętności nabyte w szkole i wyraziły gotowość podjęcia szkolnych obowiązków. Po uroczystym ślubowaniu na sztandar szkoły, uczniowie klas pierwszych zostali pasowani przez p. dyrektor Beatę Katarzynę Przytułę-Bińkowską a następnie obdarowani prezentami powitalnymi przez Wójta Gminy Jastrząb p.Andrzeja Brachę, Sekretarza Gminy p. Alberta Bobrowskiego, przez starszych kolegów i wreszcie rodziców. Serdecznie witamy nowych uczniów i życzymy im wielu pięknych wspomnień czasu spędzonego w naszej szkole i owocnej nauki.

Fotorelacja:

Wideo (4K):