Pożegnanie Klas Ósmych w PSP im. Tadeusza Kościuszki w Jastrzębiu

19 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyło się wzruszające pożegnanie klas ósmych. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, który wprowadził wszystkich w podniosły nastrój. Następnie uczniowie zaprezentowali scenki, fragmenty wierszy oraz piosenki związane z zakończeniem szkoły, wzbudzając wiele emocji i wspomnień.

Niezwykłym akcentem była muzyczna niespodzianka przygotowana przez rodziców, która zachwyciła zgromadzonych gości. Szczególnym momentem była piosenka wykonana przez jedną z klas specjalnie dla swojej wychowawczyni, która wzruszyła niejedno serce.

Na uroczystości obecne były władze gminy, przedstawiciele szkoły, rodzice uczniów oraz całe grono pedagogiczne. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom, wręczając im kwiaty. Przedstawiciele rady rodziców również podziękowali za wspólne lata pracy i zaangażowanie.

Każdy absolwent otrzymał pamiątkowy dyplom, który będzie przypominał o tych wyjątkowych chwilach spędzonych w naszej szkole. Cała uroczystość, przygotowana przez klasy 8a i 8b wraz z ich wychowawczyniami paniami Anną Przytułą i Julitą Król, była niezwykle wzruszająca i pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy wielu sukcesów na dalszej drodze edukacji!

Polonez:

Występ:

Galeria zdjęć: