SPOTKANIE AUTORSKIE

Spotkanie z Martą Trojanowską w PSP w Jastrzębiu

10 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Jastrzębiu odbyło się spotkanie autorskie z Martą Trojanowską – bibliotekarką, pasjonatką Radomia, autorką książek dla dzieci „3 dobre uczynki. Pan Twardowski wraca na ziemię”, „Przygoda z Radomiem. Zbiór ciekawostek” oraz „Dziecko z Baśni”. Na spotkanie zaprosiliśmy uczniów  klas czwartych i piątych. Tematem zajęć była treść książki „Dziecko z Baśni”
i „3 dobre uczynki. Pan Twardowski wraca na ziemię”. Podczas spotkania  autorka w bardzo miły i ciekawy sposób opowiadała o wątkach zawartych w książkach. A „Dziecko z Baśni” – to opowieść o pokorze i o tym, że trzeba pozwalać innym spełniać marzenia. A nawet w tym dopomóc…….. Dzieci wspólnie wymyślały   życzenia,  o jakie  prosiłyby  kwiat paproci. Na zakończenie   mogły wykazać się zdolnościami plastycznymi. Zadaniem było „zaprojektowanie” kwiatu paproci. Powstały rabaty – grządki kwiatowe. Po raz kolejny przekonaliśmy się że dziecięca wyobraźnia jest  nieograniczona. Każdy uczestnik spotkania otrzymał od gościa zakładkę do książki. Na koniec autorka rozdała wiele autografów i dedykacji. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach współpracy z wydawnictwem LUCY w Radomiu.

Chcecie zobaczyć jak było zapraszamy do galerii zdjęć.

Kliknij aby przejść do galerii