Spotkanie integracyjne z podopiecznymi Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Radomiu.

15 maj 2019 roku  miało miejsce spotkanie integracyjne podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Radomiu i ich opiekunów z uczniami Publicznej szkoły Podstawowej w Jastrzębiu.

Spotkania, których celem jest kształcenie umiejętności współżycia w grupie, budowanie wzajemnego zaufania, kształtowanie wrażliwości na innych oraz promowanie równych szans w życiu społecznym można wpisać już w tradycję naszej szkoły gdyż organizowane są corocznie. W tym roku organizatorzy, tj. panie Aneta Jarzembińska, Julita Król, Agnieszka Gniadek i pan Mirosław Bednarczyk wraz z uczniami klasy 7a zaprosili gości na spacer po Szydłowcu. Podczas wycieczki nasi uczniowie opowiedzieli wszystkim obecnym o szydłowieckich zabytkach, po czym wszyscy wróciliśmy na teren PSP w Jastrzębiu do  biesiadowanie przy grillu i wspólnej zabawy.

Na zakończenie pani dyr. Beata Przytuła-Bińkowska wręczyła symboliczne podziękowanie przybyłym gościom, zapraszając jednocześnie na kolejne spotkanie.

Bardzo dziękujemy paniom Ani Olszewskiej i Emilii Gałek za przybycie i chęć dalszej współpracy.