,,Sprzątanie Świata” w PSP w Jastrzębiu

Razem możemy więcej!

W dniu 16 września 2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej  im. T. Kościuszki   w Jastrzębiu przeprowadzono  akcję SPRZĄTANIE ŚWIATA.  Akcja ta była wcześniej zaplanowana i przygotowana, a jej szczegóły uzgodnione z dyrektorem szkoły. Wyznaczono trasy do sprzątania i przydzielono je poszczególnym klasom. Worki na śmieci i rękawiczki przekazał Urząd Gminy. Generalne porządki   rozpoczęto o godzinie 9.50. Klasy szóste pod opieką wychowawców grabiły liście i suchą trawę wokół budynku szkolnego. Pozostałe klasy ( 0-V) sprzątały teren Jastrzębia zgodnie z ustalonym harmonogramem.                                                                               SPRZĄTANIE ŚWIATA  zakończono około godziny 12.00. Akcję przygotowały panie: Renata Stopa i Mariola Zugaj.

dsc_1075 dsc_1082