Świąteczne konkursy

Grudzień to miesiąc, który w naszej szkole obfitował w konkursy. Pomimo wielu obowiązków uczniowie bardzo chętnie brali w nich udział. Oto kilka z nich.

Najpiękniejsze ozdoby świąteczne

Konkurs na „Najpiękniejszą choinkę i stroik” zorganizowała p. Renata Cendrowska. Wzięło w nim udział 10 uczniów z klas 0-III. Zgłoszone prace były oryginalne, wykonane z nietypowych materiałów. Laureatami konkursu zostali:

• I miejsce – Wiktoria Kaczor z kl. III b
  • II miejsce – Weronika Pająk z kl. IIa, Jakub Dzik kl.I
  • III miejsce – Krzysztof Pająk kl. III b
  • Wyróżnienie – Jakub Korba kl. IIb

Mikołaj na wesoło

Również Samorząd Uczniowski PSP w Jastrzębiu wraz z opiekunem p. Katarzyną Kwintal zorganizował konkurs plastyczny „Mikołaj na wesoło”. W konkursie wzięli udział uczniowie kl. IV-VI. Najwyżej oceniona zastała praca Patrycji Gregier – uczennicy kl. Vb

Natomiast na uroczystej akademii z okazji Świąt Bożego Narodzenia – uczniowie z klas I-III i IV-VI, którzy brali udział w Szkolnym konkursie plastycznym na Najpiękniejszą Kartę Bozonarodzeniową nagrodzeni zostali słodkimi Mikołajkami za przygotowanie prac. Podobnie jak ich starsi koledzy – gimnazjaliści, wśród których  I miejsce zajęła praca DWOJAK IZY z klasa Ia, II miejsce – CZERSKA KAROLINA – z klasy IIIb, III miejsce – STRZELECKA KATARZYNA z klasy IIb, a wyróżnienia otrzymały: Kloch Kasia z Ib, Rutkowska Laura z IIb i Dreas Oliwia z IIb.
Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Małgosia Jasińska.