Święto Pieczonego Ziemniaka w ZSP PSP w Jastrzębiu

Jesień to pora roku, która zachwyca nas bogactwem barw, różnorodnością zjawisk przyrodniczych oraz obfitością darów. Stało się to dla nas inspiracją do zorganizowania po raz kolejny Święta Pieczonego Ziemniaka. Impreza odbyła się w plenerze 30 września 2015r. Wzięli w niej udział uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami oraz rodzice. Na dzieci podczas jesiennego pikniku, czekały liczne „ziemniaczane konkurencje”, zainspirowane przez Panie nauczycielki. Kiełbaski i ziemniaki upieczone w ognisku smakowały, jak potrawy z najlepszej kuchni świata. Atrakcją dnia, były również życzenia i upominki dla chłopców, którzy w tym dniu mieli swoje święto. Była to ciekawa i udana impreza, a wspólne gry i zabawy były doskonałą okazją do integracji i bliższego poznania się dzieci z różnych klas. Gorąco dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizacji imprezy!

Kliknij aby przejść do galerii