Tolerancja – co to takiego…?

Tolerancja jest słowem, które wszyscy znają, chętnie go używają ale niekonieczni wiedzą,
 co ono oznacza. O tolerancji zatem możemy powiedzieć, że nie koniecznie jest zrozumiała, mimo iż wiele osób za tolerancyjne się uważa. Tolerancja jest sztuką zrozumienia innych poglądów, akceptacji innej wiary, narodowości, różnic kulturowych i etnicznych. Wiedzą o tym doskonale nasi uczniowie, którzy wraz z Samorządem Uczniowskim,  pod opieką p. Agnieszki Gniadek i Julity Król, przygotowali pokaz podczas którego pokazali naszej społeczności szkolnej,  jak powinniśmy traktować innych oraz samych siebie.  Przedstawienie poprzedzone prezentacją i zakończone wspólnie zaśpiewaną piosenką, wprowadziło w zadumę wielu obecnych widzów.