Upływają lata, starszym się jest: pożegnanie grupy 0A

„Lecz co tu robić, w życiu zawsze tak jest, że upływają lata, starszym się jest…”– tak wyśpiewały przedszkolaki z grupy 0A podczas uroczystego zakończenia roku w Oddziale Przedszkolnym PSP w Jastrzębiu. Odbyło się ono z udziałem rodziców, dyrekcji szkoły i pań pracujących z grupą, oczywiście z zachowaniem wszystkich wymagań sanitarnych. Dzieci przedstawiły część artystyczną, przygotowaną wspólnie z wychowawczynią Dorotą Banach, podsumowującą trzyletnią pracę w przedszkolu. Były wiersze, piosenki, tańce i podziękowania. Goście gromkimi brawami podziękowali dzieciom za występ. Następnie pani dyrektor Katarzyna Przytuła-Bińkowska wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia „Zerówki” oraz pamiątkowe książeczki i upominki. Serdecznie podziękowała również rodzicom za pracę na rzecz grupy i szkoły.

Dzieci uroczyście zakończyły pierwszy etap w swoim życiu, etap przedszkolny. Od września rozpoczynają nową przygodę w swoim życiu. Czeka na nich szkoła, nowi koledzy i koleżanki.

Życzymy wielu sukcesów w szkole, rozwijania swoich zdolności oraz nabywania nowych umiejętności.

Kliknij na obrazek, aby przejść do katalogu ze zdjęciami:

Dzieci tańczące polonea

Wideo (4K):