Wielka uroczystość pierwszaków – pasowanie

Po dwóch miesiącach uczęszczania do szkoły, pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów PSP w Jastrzębiu. Podczas uroczystego apelu 25 października, mali uczniowie pokazali, jak wiele zdołali się w tym czasie nauczyć przed zgromadzoną publicznością, wśród której oprócz rodziców i nauczycieli znaleźli się goście honorowi – Wójt Gminy Jastrząb Andrzej Bracha i Przewodniczący Rady Gminy Sławomir Bińkowski, Przewodniczący Rady Rodziców Cezary Janczyk oraz Dyrektor PSP Katarzyna Przytuła-Bińkowska. Następnie, uczniowie pierwszej klasy złożyli uroczyste ślubowanie a pani Dyrektor dokonała pasowania uczniów. Nad uroczystością czuwała wychowawczyni klasy pierwszej, Renata Czarnota.

Wideo:

Galeria:

Kliknij, by przejść do galerii