Wielkanocne wspomnienia…

Wielkanoc to szczególny czas w naszym życiu i zarazem najważniejsze święto w życiu chrześcijanina, upamiętniające Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.
Nasi uczniowie chcąc jak najlepiej przygotować się do świąt, działają w wielu obszarach. Ozdabiają sale lekcyjne, wykonują stroiki, uczą się piosenek i wierszyków o tematyce świątecznej. 23 marca 2016r. odbyły się również warsztaty wielkanocne zorganizowane przez wychowawczynie dla dzieci z klas pierwszych, które prowadziła Pani Iwona Grzybowska z kwiaciarni „Iwona” w Jastrzębiu. Pod jej fachowym okiem robiliśmy wielkanocne stroiki. Dzieciom pomagały mamy, którym serdecznie dziękujemy. Powstały piękne arcydzieła, które były doskonałą dekoracją stołu wielkanocnego lub wyjątkowym świątecznym upominkiem dla najbliższych.