„Wiosna, wiosna wkoło…” i Dzień Kobiet w klasie 0b

„Wiosna, wiosna wkoło…”

Dnia 21 marca dzieciaki z oddziału przedszkolnego 0b postanowiły uczcić nadejście wiosny. Tego dnia dzieci wyglądały inaczej niż zwykle. Miały na sobie kolorowe, wiosenne elementy: kwiaty, motyle, kapelusze…
Brały udział w wielu ciekawych zabawach i konkurencjach.
Najbardziej podobało im się szukanie ukrytych na terenie szkoły kopert, w których znajdowały się wiosenne zadania do wykonania.
Po zrobieniu wszystkich zadań przedszkolaki wybrały się na spacer, podczas którego zgodnie z tradycją pożegnały słomianą kukłę – symbol zimy.
Dzieci pełne pozytywnych wrażeń wróciły do szkoły, niosąc kolorowy gaik – symbol budzącej się wiosny.
„Pierwszy Dzień Wiosny” przygotowany przez wychowawczynię p. Iwonę Rdzanek był bardzo radosny i pełen atrakcji.

Kliknij

Dzień Kobiet

8 marca chłopcy z oddziału 0b, chcąc uczcić Święto Kobiet wręczyli swoim koleżankom drobne upominki, składając przy tym serdeczne życzenia. Po wręczeniu prezentów wszyscy uczestniczyli w różnych zabawach.

Kliknij aby przejść do galerii