Wycieczka do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”

Kliknij aby przejść do galerii

Dnia 22.06.2016 r. uczniowie klas drugich Publicznej Szkoły Podstawowej
w Jastrzębiu wraz z wychowawczyniami p. Dorotą Banach i p. Renatą Czarnotą pojechali na niezwykłą wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” we wsi Mościska. Farma to nie tylko przepiękny teren do zabawy i wypoczynku, ale także miejsce pełne atrakcji.
Po przekroczeniu bramy, wszyscy na kilka godzin przenieśli się do krainy czarów i magii. Największe wrażenie na uczestnikach wycieczki wywarła Latająca Chata Tajemnic.
Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczył tunel zapomnienia, w którym już po chwili wszyscy zapomnieli o całym świecie, zagubienie się w Lustrzanym Labiryncie oraz wizyta w tajemniczym Grobowcu Faraona. Fascynującą zabawą dla dzieci były lewitujące piłeczki, woda lecąca z kranu, który nigdzie nie jest podłączony. Mnóstwo wrażeń dostarczyła przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw, wiklinowy labirynt z którego trzeba było się natrudzić żeby znaleźć wyjście oraz park linowy.
Dzieci miały okazję zajrzeć do wnętrza ziemi w studni nieskończoności, zagrać w partyjkę Giga Szachów oraz odbyć podróż w głąb ziemi do kopalni złota. Dla tych, którym było mało czekały trampoliny, kule wodne i trampoliny. Nie zabrakło również seansów kinowych oraz tajemniczego labiryntu luster. W przerwie między atrakcjami dzieci posiliły się smacznym obiadem.
Wszyscy doskonale się bawili!!! To był dzień pełen radości i śmiechu. Zachęcamy do oglądania zdjęć z naszej wyprawy. Tylko czy są prawdziwe?…