XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020 roku odbył się XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji za zgodą rodziców przystąpiło 11 uczniów naszej szkoły. Wolontariusze (Hanna Kuźdub, Maja Adamczyk, Weronika Warda, Zuzanna Tomczyk, Kuba Grzmil, Oliwia Stefańska,  Sara Myszkowska, Aniela Trzeciak, Ewelina Olbromska, Kacper Serwa, Magdalena Czapnik) zebrali 5 026,46 zł (pięć tysięcy dwadzieścia sześć złotych i czterdzieści sześć groszy) i 8,7 euro. Akcję zorganizowały i przeprowadziły Pani Dorota Banach i Pani Kinga Wesołowska.

Po skończonej akcji opiekunowie, Pani Katarzyna Kwintal i uczniowie: Aniela Trzeciak, Sara Myszkowska, Oliwia Stefańska udali się do sztabu głównego WOŚPw Szydłowcu i przeliczyli zebrane pieniądze.