Z wizytą w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt” w Radomiu

W sobotę,14 grudnia 2013r. opiekunki M.S.U. i S.U. Z.S.P. PSP w Jastrzębiu odwiedziły radomskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Przywiozły ze sobą i przekazały na ręce pracowników schroniska worki oraz puszki z jedzeniem dla piesków i kotków. Przekazały również dary w postaci koców i pościeli. Wszystkie dary zebrane zostały w ramach akcji Mini Samorządu Uczniowskiego i Samorządu Uczniowskiego PSP w Jastrzębiu pod hasłem „Pomóż zwierzętom przetrwać zimę” oraz „Złotóweczka dla pieseczka” prowadzonych w P.S.P. w Jastrzębiu trzeci rok. Pracownicy schroniska bardzo serdecznie podziękowali za przekazane dary dla zwierzaków i zachęcali do dalszej współpracy. Opiekunki samorządów p. Dorota Banach i p. Katarzyna Kwintal dziękują serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w zbiórkę.

psy