Zabawa andrzejkowa klas 0

Andrzejki to stara tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie. 24 listopada 2016r. dla wychowanków obu grup  przedszkolnych, ubranych w piękne stroje,  był dniem radosnych zabaw i wróżb: przepowiedni co do cech charakteru czy przyszłego zawodu. Kto chciał się przekonać, czy będzie miał powodzenie w miłości, ustawiał zaś buty i kierował je w stronę drzwi śledząc, czy jego (jej) jako pierwszy przekroczy próg. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego, nie mogło również zabraknąć słodkiego akcentu – dzieci  uzupełniały stracone kalorie zjadając pyszne słodkości. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.

Wychowawczynie grup: Iwona Rdzanek i Anna Wakuła serdecznie dziękują obecnym mamom za wspólną zabawę i zorganizowanie poczęstunku.

kliknij aby przejść do galerii