Zmartwychwstał Pan…

„Zwyczajny cud, Zmartwychwstał Pan” – pod takim tytułem odbyło się przedstawienie z okazji Świąt Wielkiej Nocy w PSP w Jastrzębiu. Uczniowie klas IA i II z niesamowitym zaangażowaniem odegrali  swoje role. Pełne wzruszeń dialogi, piękne stroje, odpowiednio dobrane pieśni, fragmenty filmu o ukrzyżowaniu Pana Jezusa wprowadziły widzów w świąteczny nastrój. Podczas przedstawienia, gdzie czas teraźniejszy często zatrzymywał się, uczniowie wracali do przeszłości – do czasów, w których żył Jezus, by udowodnić nam jak ważna  jest wiara, miłość i pokora. To właśnie te wartości dają nam dziś siłę – siłę do pokonywania wielu przeciwności. Zwyczajny cud, Zmartwychwstał Pan. Uczniowie klas IA i II zostali przygotowani przez panie Renatę Cendrowską i Anną Przytułę.

Kliknij aby przejść do galerii