„CO ZE MNIE WYROŚNIE” – zajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej

W ramach współpracy z Gminną Biblioteką Publiczna w Jastrzębiu uczniowie klasy III A Publicznej Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu wzięli udział w zajęciach pt. „Co ze mnie wyrośnie”, które zorganizowane zostały w ramach ogólnoeuropejskiej akcji „Tydzień z Internetem”. Uczestnicy podczas zabawy odkrywali tajemnicze i zaskakujące zawody, wcielali się w rolę różnych pracowników, odgrywali scenki pantomimiczne związane z pracą w cyrku i operze. A wszystko to po to, by jak najwcześniej pokazać dzieciom, że to, czym będą zajmować się w życiu, może być zgodne z ich zainteresowaniami i pasjami. Zajęcia zakończyły się tym co dzieci lubią najbardziej, czyli grą komputerową na stronie www.cozciebiewyrosnie.pl, w którą można grać nie tylko w bibliotece, ale też w domu. Ponadto każdy uczeń otrzymał „Dyplom”.