Dzień Babci i Dziadka w kl. 0b

Dzień Babci i Dziadka to święto, które na stale wpisane jest  w repertuar imprez obchodzonych w najmłodszych klasach naszej szkoły. To święto niezwykłe nie tylko dla Seniorów, ale także dla

Kliknij, aby przejść do galerii

dzieci, ponieważ wiążą się z nim staranne i długie przygotowania.

31 stycznia w grupie 0b odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie wychowawczyni Anna Wakuła przywitała wszystkich przybyłych gości: pana dyrektora Zbigniewa Sarnata, panią wicedyrektor Katarzynę Owczarek oraz Babcie i Dziadków. Następnie przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, zaśpiewały, zatańczyły, zagrały na instrumentach oraz w formie wierszyków złożyły życzenia Babciom i Dziadkom.  Wręczyły im również samodzielnie wykonane upominki.  Po części artystycznej zaproszono gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na tym jednak uroczystość się nie zakończyła, gdyż Babcie i Dziadkowie wspólnie ze swoimi wnukami  bawili się jeszcze przy dźwiękach utworów z repertuaru dziecięcego.

Uroczystość była wspaniałą okazją do podziękowania ukochanym Babciom i Dziadkom za ich miłość, zaangażowanie i czas poświęcany każdego dnia w roku swoim wnuczętom.

Wszystkim rodzicom, którzy  zadbali o jej „smaczną” oprawę, wychowawczyni składa serdeczne podziękowania.