Zamieszanie w Krainie Bajek

23 kwietnia  to ustanowiony przez UNESCO Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej to okazji biblioteka szkolna PSP w Jastrzębiu włącza się w obchody tegoż święta poprzez wyeksponowanie informacji, a uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki wykonały „róże” ( symbol tego święta), które to były rozdawane uczniom, którzy wypożyczali książki (22 kwietnia). Dla całej szkoły    zorganizowano  akademię pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek”. Uczestniczyli w niej uczniowie klasy IV b. W humorystyczny sposób  „Król Baj”  pomógł wrócić    znanym  bajkowym  postaciom ( a mieliśmy ich aż szesnaście) do swoich bajek. Głównym celem akademii było  zachęcanie  do czytania. Akademię przygotowały: Maria Sasal i Małgorzata Jasińska.

Kliknij aby przejść do galerii