Mikołajki w Centrum Zabaw Hula Park w Radomiu

Kliknij aby przejść do galerii

4 grudnia przedszkolaki z klasy 0B z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu wybrały się do Centrum Zabaw Hula Park w Radomiu, by tam spotkać Mikołaja. Po przybyciu na miejsce rozpoczęła się zabawa w bajkowej scenerii z Aladynem, Dżinnem i księżniczką Dżasminą. Było wiele konkursów i zabaw dla wszystkich uczestników, oczywiście z nagrodami i niespodziankami.

Po konkurencjach pojawił się długo wyczekiwany Święty Mikołaj, by rozdać „grzecznym”

dzieciom prezenty. Zerówkowicze z dużym entuzjazmem przywitali miłego gościa i czekali z niecierpliwością na podarki. Radości, ze spotkania z przybyszem z Laponii, było co niemiara.

Kolejną niespodzianką dla przedszkolaków był czas spędzony w sali zabaw, gdzie do dyspozycji milusińskich było mnóstwo atrakcji w postaci: basenów z kolorowymi kulkami, zjeżdżalni, olbrzymich klocków, piłek do skakania, armatek pneumatycznych i wiele innych.

Dzieci z nieograniczoną dawką energii „hulały” w Centrum Zabaw Hula Park.

To był niezapomniany dzień pełen wrażeń i emocji.