ODWIEDZINY MIKOŁAJA W KLASIE 0a

W tym roku Mikołaj również nie zawiódł przedszkolaków i odwiedził ich z workiem pełnym prezentów. Podobno przyleciał helikopterem, jednak dzieci wraz z rodzicami i ze swoją panią znalazły Go w lasku nieopodal szkoły.

Ze śpiewem i recytacją wierszy wszyscy uczestnicy przyprowadzili niezwykłego gościa do szkoły. Po chwili odpoczynku Św. Mikołaj przystąpił do rozdawania paczek przedszkolakom, nie zapominając o dyrekcji, wychowawczyni i rodzicach. W podzięce za prezenty maluchy wraz z panią Asią zaśpiewały piosenkę na śląską nutę i powiedziały przygotowany wcześniej wierszyk. Kończąc odwiedziny Mikołaj obiecał dzieciom, że nie zapomni o nich w przyszłym roku. Pogoda w tym dniu również nie zawiodła. Lekki mróz i oszronione drzewa i krzewy stworzyły radosny nastrój, dając namiastkę zimy. Dzień ten, pełen wrażeń i przeżyć na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Wychowawczyni grupy- Joanna Lech dziękuje mamom: Renacie P. i Anicie B. za pomoc w zorganizowaniu imprezy, a także mamom, które upiekły ciasta i pomogły w przygotowaniu sali przedszkolnej.

KLIKNIJ