Ruch to zdrowie!

19 września 2014 r. w klasie 0a odbyły się zajęcia otwarte z gimnastyki z udziałem dzieci i rodziców. Złożyły się na nie: ćwiczenia gimnastyczne, zabawy ruchowe i zawody spotowe.  Miłym akcentem był fakt, iż nieobecność rodzica zastąpiona była osobą babci lub cioci, biorących czynny udział w zajęciach. Było to szalenie ważne dla dzieciaków, że żadne z nich nie było na tych zajęciach samo. Widać było, że wielu uczestmikom  sprawiły one dużo radości. Dla maluchów był to ważny dzień- dzień spędzony w szkole ze swoimi bliskimi. Zajęcia zorganizowała i przeprowadziła wychowawczyni grupy Joanna Lech, która to serdecznie dziękuje rodzicom i bliskim przedszkolaków za liczne przybycie na owe zajęcia.