ŚWIĘTO RODZINY W KLASIE 0A

17 maja 216 r. w ZSP-PSP w Jastrzębiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny przygotowana przez dzieci z kl. 0a pod kierunkiem wychowawczyni – Joanny Lech. Uczestniczyli w niej: dyrekcja szkoły, rodzice i dziadkowie dzieci.

Tego dnia przedszkolaki stanęły na wysokości zadania. Odpowiednio przygotowane: recytowały, śpiewały, tańczyły, a także odgrywały pełne humoru scenki sytuacyjne. Niesamowite umiejętności aktorskie pokazały podczas przedstawienia „Rzepki” J. Tuwima. Wcielając się w poszczególne postacie rozbawiły publiczność do łez.

Po części artystycznej głos zabrał dyrektor szkoły Zbigniew Sarnat składając gościom najserdeczniejsze życzenia.

Na zakończenie tak niesamowitego dnia dzieci wreczyły swym najbliższym upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek.

Pani J. Lech składa gorące podziękowania wszystkim, którzy pomogli jej w przygotowaniu uroczystości.

Kliknij aby przejść do galerii