URODZINY MISIA – zajęcia otwarte w kl. 0a

Pluszowy miś to najbardziej lubiana puchata przytulanka dzieci, dlatego też 25 listopada – w dniu ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA wszystkie przedszkolaki przyniosły do szkoły ulubione pluszaki, dzięki czemu cała sala w oddziale przedszkolnym zapełniła się kolorowymi, puszystymi zabawkami. W tym dniu odbyły się również otwarte zajęcia dla rodziców, w których uczestniczyły także babcie, godnie zastępując nieobecność rodzica.

Rozpoczęły się one projekcją bajki z serii ” Miś Uszatek” pt.” Zapasy na zimę” ( treść skorelowana zarówno z kręgiem tematycznym jak i z obchodzonym w tym dniu świętem), po czym wszyscy uczestnicy wraz z misiami świetnie bawili się przy piosence ” Dwa misie”.

Jednak najradośniejszym punktem zajęć, a zarazem największym wyzwaniem dla dzieci i dorosłych było wykonanie w zespołach przestrzennych misiów, które ozdobiły przedszkolny korytarz.

Wychowawczyni klasy- Joanna Lech serdecznie dziękuje rodzicom i babciom za przyjęcie zaproszenia i uczestniczenie w zorganizowanych przez nią zajęciach.

Kliknij