Wizyta w bibliotece gminnej gr 0b

14.02.2014r. przedszkolaki z grupy Ob razem z p. Iwoną Rdzanek i p. Marią Sasal wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu, gdzie uczestniczyły w zajęciach przeprowadzonych przez p. Katarzynę Figarską.

Dzieci zostały zapoznane z regulaminem biblioteki, dowiedziały się, jakie książki mogą tu znaleźć, rozwiązywały zagadki związane z literaturą dziecięcą, a na podstawie ilustracji rozpoznawały bohaterów znanych bajek. Na koniec złożyły uroczystą przysięgę, że będą szanować książki.

Przedszkolaki otrzymały dyplomy, zakładki do książek oraz ilustracje do kolorowania.

Dzieci natomiast podarowały pani bibliotekarce pomalowane samodzielnie obrazki, przedstawiające postacie z ich ulubionych bajek.

Przedszkolakom bardzo podobała się wizyta w bibliotece. Postanowiły, że będą częściej ją odwiedzać.