Wybraliśmy książki !!!

Biblioteka Szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu przystąpiła do akcji „Ogólnopolskie Wybory Książek”, której organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Uczniowie klas I –VI wzięli udział  w głosowaniu podczas, którego mieli wskazać najciekawsze książki, które czytali w ciągu ostatnich dwóch lat. Wypełnione karty  wrzucali do Urny, a Komisja Wyborcza w składzie: „Królowa książek”(Kinga Serwa), Encyklopedia „Wiem Wszystko”(Wiktoria Pastuszka)  i „Wielka Księga bajek i Legend(Martyna Pawlina) czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Po zakończonym głosowaniu Komisyjnie policzono karty głosowania. W sumie zagłosowało 137 uczniów. Wykaz najciekawszych książek zostanie przekazany organizatorom. Wybory zorganizowała Maria Sasal – nauczyciel bibilotekarz PSP w Jastrzębiu.