Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2008/2009

„To naprawdę już konieeec..”, śpiewała kiedyś Agnieszka Chylińska. I słowo ciałem się stało – od dziś wakacje! Miłym wstępem do dwumiesięcznej laby było uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009.na które przybyli honorowi goście:

Pani Wójt Zofia Kosno, przewodniczący Rady Rodziców: pani Anna Herka i pan Artur Przytuła

oraz księża z naszej parafii

Po krótkich przemowach nastąpiło wręczanie nagród za wyniki w nauce oraz za prace społeczne.

Najwięcej nagród zebrali uczniowie klasy 1b: 8 za naukę oraz 9 za prace społeczne i działaność w kole redakcyjnym „Gim-Echa”

Dwie uczennice z tej klasy, Anna Jasińska i Aleksandra Musielewicz okazały się najlepszymi uczennicami w szkole. Obie uzyskały średnią ocen 5,57.

Przy tej okazji, klasa 2c (a właściwie już 3c) otrzymała puchar za zwycięstwo w konkursie „Klasa na medal”

Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji!

By pełną galerię zdjęć, kliknij w poniższy obrazek: